Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie życzenia, które otrzymaliśmy od wielu firm, instytucji, placówek, Czytelników i Klientów.
Wszystkim, wszystkiego najlepszego w ten trudny czas
Ostatnimi czasy życie ciężko nas doświadcza. Jest ból i rozgoryczenie. Lecz przychodzą takie święta, jak Boże Narodzenie. W ich tradycji jest zwycięstwo nadziei nad lękiem, radość z nowego życia. Więc cieszmy się w te dni - tą nadzieją. Niech zostanie ona z nami wszystkimi na przyszły rok. Damy radę!
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Radomianie koncertowo rozpoczęli wakacje! Lato z Radiem i Telewizją Polską na Borkach [FOTO]
Lato z Radiem i Telewizją Polską zawitało do Radomia. Mnóstwo atrakcji dla mieszkańców [FOTO]
Radomiak dokonał czwartego transferu. To melodia przyszłości, na którą klub stawia
Trasa Pamięci Czerwca 76 czyli autokarowa podróż ulicami Radomia z MPK [FOTO]
Metalowe szafki szkolne ułatwiające uczniom codzienność w szkole