- Po godz. 8 od Janiszewa jechał pojazd fiat panda, który prowadziła 24-letnia kobieta. W miejscowości Klwatka Szlachecka na łuku drogi kierująca straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z jadącym z naprzeciwka autobusem. 24-latka została przewieziona do szpitala - poinformowała Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.
Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.
Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>
Wjechała w jadący z naprzeciwka autobus. Trafiła do szpitala
W środę rano w miejscowości Klwatka Szlachecka doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kierująca osobówką trafiła do szpitala.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Fala upałów w Radomiu - nigdy nie zostawiaj dzieci i zwierząt w samochodzie!
Family Drift w Jedlińsku po raz XI. Akcja charytatywna - Jedziemy dla Dominika [FOTO]
Ruszyła akcja mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego „Bezpieczny Autokar - wakacje 2026”
Rozpoczęły się wakacje. MOSiR przedstawił harmonogram Akcji Lato
Broń przedstawiła plan sparingów. Klub masowo opuszczają zawodnicy