Serdecznie dziękujemy za wszystkie życzenia, które otrzymaliśmy od wielu Czytelników, firm i instytucji.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim radomianom życzy redakcja Radom24.pl
Serdecznie życzenia zdrowych, cudownych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia, dni przepełnionych atmosferą życzliwości, radości i wiary w lepsze dni, a także szczęśliwych chwil w gronie najbliższych, spokoju i odpoczynku od trudów codzienności, życzy redakcja Radom24.pl
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Radomianie koncertowo rozpoczęli wakacje! Lato z Radiem i Telewizją Polską na Borkach [FOTO]
Lato z Radiem i Telewizją Polską zawitało do Radomia. Mnóstwo atrakcji dla mieszkańców [FOTO]
Radomiak dokonał czwartego transferu. To melodia przyszłości, na którą klub stawia
Trasa Pamięci Czerwca 76 czyli autokarowa podróż ulicami Radomia z MPK [FOTO]
Metalowe szafki szkolne ułatwiające uczniom codzienność w szkole