Hemel jest piękna i młoda. Wcześnie osierocona przez matkę, od dzieciństwa obserwuje, jak w życiu jej ukochanego ojca, Gijsa, pojawiają się kolejne kobiety. Żadna jednak nie zagrzewa w nim miejsca na dłużej.
„Hemel” to debiut fabularny Sachy Polak. Na 62. MFF w Berlinie otrzymał Nagrodę FIPRESCI dla najlepszego filmu sekcji Forum.
Już po raz piąty w lipcu i sierpniu Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" uruchamiło letnie kino „pod chmurką”. Projekcje filmów, głównie twórców niekomercyjnego kina, odbywają się w każdy wtorek na placu przed tymczasową siedzibą „Elektrowni” (ul. Domagalskiego 5), po zapadnięciu zmroku. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji imprezy są „Letnie namiętności”.
Start o godz. 21.30. Bilety w cenie 5 zł będą w sprzedaży pół godziny przed seansem.
Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? DOŁĄCZ DO NAS FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>
We wtorek w Kinie na trawie prowokacyjny dramat: "Hemel"
Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" zaprasza we wtorek wszystkich miłośników kina na mocny i prowokacyjny dramat pt. "Hemel", w którym główną bohaterką jest młoda kobieta na życiowym rozdrożu.

Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:

Kibice Radomiaka w obronie Palestyny i prawdy historycznej

Air Show Radom 2025 na lotnisku Warszawa-Radom. Przyszykujcie się na grzmoty

Jeden wypadek, dwie ofiary śmiertelne. Motocyklista i pasażerka Nissana

Carion i Hiszpański temperament na finał Strefy Komfortu 2025

Dziś akcja ''e-Hulajnoga, e-Rower – Lokalnie''
![Bardzo ostre słowa trenera Radomiaka na temat sędziego meczu z Jagiellonią [WIDEO]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/08/58855/35ba7419e36ab1bcf56bb07e76716ecf-310-180.jpg)