Niedziela 1 października
Danuty, Remigiusza, Romana
RADOM aktualna pogoda

Ważny komunikat UM ws. indywidualnych rachunków bankowych

dm, UM Radom 2023-01-15 11:16:00

W związku z licznymi pytaniami i wątpliwościami zgłaszanymi przez mieszkańców, Urząd Miejski w Radomiu przypomina, że w tym roku zostały wprowadzone indywidualne rachunki bankowe w miejsce dotychczasowego rachunku dla opłat z tytułu użytkowania wieczystego lub jego przekształcenia w prawo własności gruntów gminnych oraz Skarbu Państwa.

Obecnie urząd prowadzi akcję informacyjną. Pismo, które już Państwo otrzymali lub otrzymają w najbliższym czasie informuje o numerze indywidualnego rachunku oraz o wysokości należnej opłaty w wymiarze rocznym.

Opłat należy dokonywać do dnia 31 marca z góry za każdy rok przelewem na indywidualny rachunek bankowy. Opłat tych nie należy utożsamiać z podatkiem od nieruchomości.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 48 36-20-172 oraz w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego, ul. Kilińskiego 30 (parter) na stanowisku nr 5.

Komentarze naszych czytelników

 • RADOM to PIS +++++

  2023-01-16 00:36:43

  YOUTUBE:PO/PSL DLA RADOMIA

 • Pokora i Skromność nie równa się PiS!

  2023-01-16 08:07:42

  Upokorzeniem Polaków jest PiS  który wyznacza swoich do różnych rządowych spółek i innych agend. Obserwując Radom i rady społeczne niech przykładem będzie Wojciech Ści.or który dodatkowo hejtuje na tym portalu pod różnymi nazwami najbardziej znany jako RADOM to PiS, obrażając ludzi. Jest członkiem rady społecznej miejskiego szpitala, niech ktoś się tym zainteresuje. Wstyd dla partii rządzącej!

 • Fan skoków

  2023-01-16 08:22:56

  Dziś wróciłem z Zakopanego, na turnieju w skokach Duda i Czarnek obaj z PiSu - WYGWIZDANI!!! to koniec PiS !!!

 • bolek

  2023-01-16 14:11:43

  honorowi obywatele radomia .Michaił Orłow

  Piotr KlimukLech Wałęsa

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych