Wtorek 23 lipca
Bogny, Sławosza, Żelisława
RADOM aktualna pogoda

W czwartek start radomskiego lotniska. PPL: Będzie dogodny transport dla pasażerów

dm, PPL 2023-04-26 15:55:00

Pasażerowie rejsów z i do Lotniska Warszawa-Radom mogą skorzystać z przejazdów busami między stolicą a naszym miastem. Usługa będzie dostępna już od pierwszego przylotu, czyli rejsu PLL LOT z Paryża - 27 kwietnia.

Rozkład kursów dostosowany jest do aktualnej siatki połączeń Lotniska Warszawa- Radom. Rozwiązanie będzie realizowane na zasadach promocyjnych do 15 maja z okazji uruchomienia lotniska i w tym okresie będzie bezpłatne. Zapotrzebowanie pasażerów na transfery z i do Lotniska Warszawa-Radom będzie na bieżąco analizowane, a kursy busów będą dopasowane do potrzeb pasażerów.

Kursy shuttle busami, to kolejna po darmowych parkingach promocja wprowadzona przez Lotnisko Warszawa-Radom – obie formy obowiązują do 15ego maja. „Mamy nadzieję, że wprowadzone usługi i promocje spotkają się z zainteresowaniem pasażerów. W przypadku ewentualnego opóźnienia przylotu do Lotniska Warszawa- Radom, kierowcy shuttle busa poczekają na pasażerów, tak, aby mieli zapewniony transport, niezależnie od godziny przylotu” – mówi Anna Dermont, rzecznik PPL.

Odpowiednio oznakowany autokar będzie oczekiwał na pasażerów na terenie Dworca Autobusowego Lotniska Warszawa-Radom na stanowisku nr 4 oraz na terenie Dworca Autokarowego na Lotnisku Chopina na stanowisku nr 17. Autobus będzie oczywiście wyposażony w odpowiedni luk, aby dla komfortu podróżnych pomieścić cały ich bagaż.

Informacje odnośnie do rezerwacji miejsc w shuttle bus będą przekazywane przez przewoźnika lotniczego organizującego dany rejs.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych