Tu powstanie nowa dzielnica Radomia [WIDEO]
"Tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco..." - można by zaśpiewać za Golec uOrkiestra, gdyby nie to, że ma tu ma powstać coś lepszego niż amerykańska metropolia - miejsce przyjazne mieszkańcom, bez drapaczy chmur, położone wśród zieleni nad na wodą. Nowy Wacyn, bo tak - jak już informowaliśmy tutaj - ma się nazywać nowa dzielnica Radomia, dziś został przedstawiony podczas oficjalnej prezentacji. My na krótkim filmiku pokazujemy jak dziś wygląda ten teren. Prawdziwe ściernisko, ale jakże jednak urokliwe.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Radomianie koncertowo rozpoczęli wakacje! Lato z Radiem i Telewizją Polską na Borkach [FOTO]
Lato z Radiem i Telewizją Polską zawitało do Radomia. Mnóstwo atrakcji dla mieszkańców [FOTO]
Radomiak dokonał czwartego transferu. To melodia przyszłości, na którą klub stawia
Trasa Pamięci Czerwca 76 czyli autokarowa podróż ulicami Radomia z MPK [FOTO]
Metalowe szafki szkolne ułatwiające uczniom codzienność w szkole