SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU wszystkim Czytelnikom życzy Radom24.pl
Oby rok 2021 był lepszy niż poprzedni. Spójrzmy w przyszłość z optymizmem, niech kolejne 12 miesięcy przyniosą wszystkim więcej radości niż smutku, a przede wszystkim zdrowia i odporności na wszelkie przeciwności losu.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Radomianie koncertowo rozpoczęli wakacje! Lato z Radiem i Telewizją Polską na Borkach [FOTO]
Lato z Radiem i Telewizją Polską zawitało do Radomia. Mnóstwo atrakcji dla mieszkańców [FOTO]
Radomiak dokonał czwartego transferu. To melodia przyszłości, na którą klub stawia
Trasa Pamięci Czerwca 76 czyli autokarowa podróż ulicami Radomia z MPK [FOTO]
Metalowe szafki szkolne ułatwiające uczniom codzienność w szkole