Poniedziałek 11 grudnia
Damazego, Waldemara, Artura
RADOM aktualna pogoda

Studenci opanowali miasto! (zdjęcia)

dag 2012-05-23 14:00:00

Klucz do miasta oraz uczelni, który pozwala na przejęcie władzy wręczyli dziś studentom prezydent Andrzej Kosztowniak oraz rekror Politechniki Radomskiej prof. Zbigniew Łukasik.  

Dziś kolorowy korowód studentów, który przeszedł przez miasto zainaugurował Wiosnę Studencką 2012.  Studenci poprzebierani za smurfy czy zombie bawili się na platformo-busie, a pozostali tanecznym krokiem szli za pojazdem zapraszając wszystkich radomian do wspólnej zabawy. W tle grała muzyka, a studenci rozpaleni przez słonce i świetna zabawę schładzali się napojami... wyskokowymi.

- Zapewniam, że podczas tegorocznej Wniosny Studenckiej zabawa będzie przednia. Przyjadą naprawdę ciekawe zespoły, studenci zorganizowali świetne atrakcjie. Wszystkich gorąco zapraszam - powiedział nam rektor Politechniki Radomskiej prof. Zbigniew Łukasik. 

Kiedy korowód dotarł na ulicę Żeromskiego nastąpiło przekazanie klucza do miasta i uczelni. - Jak co roku proszę was, nie rozwalcie miasta - powiedział żartobliwie prezydent Andrzej Kosztowniak. 

Młodzi ludzie podziękowali prezydentowi i ruszyli w dalszą drogę tańcząc lambadę. Jak bawili się studenci najlepiej zilustrują zdjęcia, do których obejrzenia gorąco zapraszamy!

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych