Poniedziałek 29 maja
Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
RADOM aktualna pogoda

Stoiska na Air Show w Radomiu. Kolejne przetargi

dm 2023-05-15 17:00:00

Pod koniec maja w Oddziale Regionalnym Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie zostaną rozstrzygnięte kolejne przetargi na najem stoisk w strefie komercyjnej Air Show Radom 2023.

Będą to dwa pisemne postępowania nieograniczone (26 maja i 29 maja br.) na urządzenie i obsługę punktów oraz stoisk handlowych w trakcie Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show Radom 2023 zaplanowanych na ostatni weekend wakacji, 26-27 sierpnia br. Tym razem na zainteresowanych czeka aż 16 stoisk: dwa z przeznaczeniem na urządzenie i obsługę punktów handlowych z napojami o zawartości alkoholu do 3,5% oraz 14 stoisk na działalność gastronomiczną – typu grill.

Pisemne przetargi tookazja dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcieliby zaprezentować swoją ofertę handlową i gastronomiczną w trakcie wydarzenia. Na terenie radomskiego lotniska do najmu w strefach komercyjnych przygotowano łącznie 16 stanowisk o różnych wymiarach – od 50 do nawet 600 m.kw. Ceny rozpoczynają się od 11,5 tys. do 36 tys. zł.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wskazanego wadium przelewem na rachunek Oddziału Regionalnego AMW w Lublinie w terminie do 22 maja 2023 r. Za termin wpłaty przyjmuje się dzień uznania rachunku.

Agencja zachęca do wpłaty wadium na kilka stanowisk. Jeśli miejsce nie zostanie wylicytowane, wadia zostaną zwrócone nie później niż przed upływem 3 dni roboczych.

Przetarg na urządzenie i obsługę punktów handlowych z napojami o zawartości alkoholu do 3,5% odbędzie się 26 maja w pokoju nr 108 o godz.: 10.00 w siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie przy ulicy Łęczyńskiej 1.

Kolejny -  na urządzenie i obsługę punktów/stoisk na działalność gastronomiczną – typu grill odbędzie się 29.05.2023 roku w pokoju nr 108  o godz.: 10:00 w siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie przy ulicy Łęczyńskiej 1.

Linki do ogłoszeń: http://bitly.pl/sqLUK i http://bitly.pl/FI7xT

Więcej informacji oraz szczegółowy wykaz stoisk w poszczególnych sektorach wraz z mapami poglądowymi dostępne są na stronie https://airshow.wp.mil.pl/  oraz www.amw.com.pl

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych