Wtorek 24 maja
Joanny, Marii, Zuzanny
RADOM aktualna pogoda

Startujemy!

Zespół Portalu radom-24.pl 2011-03-28 08:28:00

Witamy!
Dziś, jeszcze w wersji testowej  „beta”, startujemy z nowym portalem miasta i regionu, radom-24.pl. Portalem, który – mamy nadzieję – stale będzie się przy wydatnym udziale naszych Czytelników rozwijał. Za wszystkie uwagi będziemy wdzięczni, za ewentualne niedoskonałości podczas okresu testowego z góry przepraszamy.  A oto nasze credo.

Od polityki w żaden sposób uciec się nie da, ale nie zamierzamy służyć żadnemu konkretnemu ugrupowaniu. Chcemy za to rzetelnie i obiektywnie informować mieszkańców Radomia i regionu o tym, co się dookoła, nie tylko zresztą w polityce, dzieje. Oczywiście publikacji o charakterze politycznym na pewno nie zabraknie, ale do komentowania naszej rzeczywistości będziemy zapraszać zarówno przedstawicieli poszczególnych opcji, jak i mieszkańców czy osoby dobrze znane na lokalnym rynku, a nie identyfikujące się z którymś z ugrupowań. Do współpracy zaprosimy również parlamentarzystów i radnych – wszak to oni uzyskali społeczną akceptację w demokratycznych wyborach i reprezentują mieszkańców w parlamencie lub samorządach.


Nie chcemy natomiast, aby portal radom-24.pl był jednym z wielu, ale aby stał się ulubionym miejscem spotkań radomian i mieszkańców regionu. Z czasem nie zabraknie więc na nim także miejsca dla dziennikarstwa obywatelskiego. Tylko bowiem zderzenie różnych poglądów i rozmaitych spojrzeń na nasze lokalne sprawy może zainicjować twórczy i kreatywny dyskurs oraz przynieść interesujące wnioski lub rozwinąć ciekawe inicjatywy.


Wierzymy, że począwszy od dziś radom-24.pl stanie się Państwa ulubionym portalem. My ze swej strony obiecujemy, iż będziemy dokładali wszelkich starań, aby z każdym dniem stawał się on coraz ciekawszy. Już niebawem, wraz z powiększeniem naszego dziennikarskiego Zespołu, wzbogacimy radom-24.pl o nowe działy i rozwiązania.


Tymczasem życzymy miłej lektury, licząc, że z miejsca dodacie nas Państwo do zakładki „Ulubione”.


Zespół Portalu radom-24.pl
 

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych