Wtorek 23 lipca
Bogny, Sławosza, Żelisława
RADOM aktualna pogoda

Stała organizacja ruchu na alei Grzecznarowskiego

dm, MZDiK 2024-05-09 10:40:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zakończeniem zaplanowanych robót, została przywrócona stała organizacja ruchu kołowego na odcinku alei Grzecznarowskiego w rejonie wiaduktu kolejowo-drogowego.

Ruch kołowy znów odbywa się obiema jezdniami alei Grzecznarowskiego (dwoma pasami w kierunku centrum miasta oraz dwoma pasami w kierunku Ustronia). Tymczasowe przewiązki, czyli przejazdy przez pas zieleni pomiędzy obiema jezdniami, pozostaną do ewentualnego wykorzystania ich w przyszłości, lecz w trakcie obowiązywania stałej organizacji ruchu będą przegrodzone barierkami, aby nie służyły do niezgodnego z przepisami zawracania. Bez przeszkód będzie można również korzystać z ciągów pieszo-rowerowych po obu stronach ulicy.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych