Czwartek 20 czerwca
Bogny, Florentyny, Bożeny
RADOM aktualna pogoda

Są wolne miejsca w szkołach ponadpodstawowych

dm, UM Radom 2023-08-01 14:36:01

Ponad 470 wolnych miejsc pozostało w radomskich szkołach ponadpodstawowych po zakończeniu podstawowej rekrutacji. Nabór uzupełniający rozpoczął się w poniedziałek, 31 lipca.

- Tegoroczna rekrutacja była wyjątkowo trudna, ponieważ w naborze uczestniczyło półtora rocznika ósmoklasistów. Mimo to, zgodnie z naszą obietnicą, każdy, kto chce kontynuować naukę w naszych szkołach ponadpodstawowych, takie miejsce znajdzie - mówi wiceprezydent Katarzyna Kalinowska.

Na uczniów, którzy w pierwszym etapie rekrutacji nie zostali zakwalifikowani do żadnej z wybranych przez siebie szkół, czeka 166 miejsc w liceach ogólnokształcących, 235 w technikach i 71 w szkołach branżowych I stopnia. Lista wolnych miejsc w poszczególnych szkołach jest dostępna na stronie www.oswiatawradomiu.pl. Rekrutacja uzupełniająca potrwa od 31 lipca do 2 sierpnia. Będzie ona prowadzona w formie tradycyjnej. Uczniowie sami powinni składać dokumenty do wybranych placówek.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych