Sobota 22 czerwca
Pauliny, Flawiusza, Agenora
RADOM aktualna pogoda

Rusza przebudowa SOR-u. Będą utrudnienia

dm 2023-11-05 08:47:00

Ruszyła przebudowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Radomiu. W związku z tym, będą utrudnienia związane z wjazdem na teren szpitala.

Od 6 listopada jedna z bram wjazdowych na teren placówki zostanie wyłączona z ruchu. - Ze względu na prace budowlane jesteśmy zmuszeni do zamknięcia wjazdu od ulicy Kopernika. Ten wjazd będzie obsługiwał budowę, więc wszystkie prywatne osoby, które chcą korzystać z usług szpitalnych, niestety tym wjazdem nie będą mogły do szpitala dojechać. Ale oczywiście uspokajamy, że pozostałe dwa wjazdy są otwarte i tamtymi wjazdami oczywiście będą Państwo mogli dojechać - mówi w rozmowie z Radiem Radom Jerzy Zawodnik, zastępca dyrektora placówki.

Dyrekcja Radomskiego Szpitala Specjalistycznego apeluje o korzystanie z miejsc parkingowych dostępnych na terenie szpitala oraz parkowanie samochodów w sposób nieutrudniający poruszania się pojazdów budowy.

Utrudnienia potrwają dwa lata.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych