Piątek 1 marca
Antoniego, Radosława, Albina
RADOM aktualna pogoda

Rozświetlamy Radom. Świąteczna dekoracja zabłyśnie 6 grudnia

dm, UM Radom 2023-12-05 14:20:00

6 grudnia, w mikołajkowe popołudnie, zabłyśnie świetlna dekoracja Radomia. Prezydent Radosław Witkowski zaprasza mieszkańców do udziału w wydarzeniu.

Rozpocznie je świąteczna parada, która o 17:45 wyruszy z Placu Konstytucji 3 Maja. Wezmą w niej udział m.in. orkiestry Grandioso, Małe Grandioso oraz grupa Impacto de Radom. Uczestnicy przejdą na Plac Corazziego, gdzie o godz. 18:00 nastąpi włączenie świątecznej iluminacji. Dla uczestników tradycyjnie będą upominki m.in. od piłkarzy Radomiaka, siatkarek Moya Radomki Radom, koszykarzy HydroTrucku Radom oraz piłkarek APR Radom.

Jak co roku głównym elementem świątecznej dekoracji w centrum miasta będzie tunel świetlny ustawiony między Placem Corazziego a ulicą Moniuszki. Nie zabraknie również ozdób umieszczonych na latarniach czy drzewach, a także świetlnych figur: Mikołaja na motocyklu, misia z prezentem, karety, bombki oraz napisu I LOVE RADOM.

Galeria zdjęć

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych