Serdecznie dziękujemy za wszystkie życzenia, które otrzymaliśmy tradycyjną pocztą, poprzez e-mail, messengera czy sms-y od wielu Czytelników, firm i instytucji.
Radosnego Bożego Narodzenia wszystkim Radomianom życzy redakcja Radom24.pl
Zdrowych, cudownych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, czasu pełnego ciepła, życzliwości i wiary w lepsze dni, a także szczęśliwych chwil w gronie najbliższych, spokoju i odpoczynku od trudów codzienności, wszystkim Czytelnikom życzy redakcja Radom24.pl.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Radomianie koncertowo rozpoczęli wakacje! Lato z Radiem i Telewizją Polską na Borkach [FOTO]
Lato z Radiem i Telewizją Polską zawitało do Radomia. Mnóstwo atrakcji dla mieszkańców [FOTO]
Radomiak dokonał czwartego transferu. To melodia przyszłości, na którą klub stawia
Trasa Pamięci Czerwca 76 czyli autokarowa podróż ulicami Radomia z MPK [FOTO]
Metalowe szafki szkolne ułatwiające uczniom codzienność w szkole