Lech Witecki został odwołany na wniosek wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej. Jako powód, rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa Błońska podała "złe kontakty z branżą budowlaną".
Radomianin Lech Witecki stracił posadę szefa GDDKiA [AKTUALIZACJA]
Radomianin Lech Witecki nie stoi już na czele Głównej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Stracił stanowisko, które piastował od 2008 roku. Odwołal go premier Donald Tusk.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Fala upałów w Radomiu - nigdy nie zostawiaj dzieci i zwierząt w samochodzie!
Family Drift w Jedlińsku po raz XI. Akcja charytatywna - Jedziemy dla Dominika [FOTO]
Ruszyła akcja mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego „Bezpieczny Autokar - wakacje 2026”
Rozpoczęły się wakacje. MOSiR przedstawił harmonogram Akcji Lato
Broń przedstawiła plan sparingów. Klub masowo opuszczają zawodnicy