Środa 12 czerwca
Janiny, Onufrego, Leona
RADOM aktualna pogoda

Przebudowa SOR. Ruszyła procedura przetargowa

dm 2023-08-08 16:41:00

Zgodnie z zapowiedziami ruszyła procedura przetargowa na przebudowę Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Tytusa Chałubińskiego.

W poniedziałek placówka skierowała ogłoszenie przetargowe do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej. W ciągu kilku dni ogłoszenie zostanie opublikowane na stronie szpitala. Inwestycja będzie dofinansowana kwotą 35 milionów złotych pochodzącą z rezerwy celowej budżetu państwa. Zgodnie z harmonogramem prace powinny się zakończyć pod koniec 2025 roku.

W nowym budynku wyodrębnione zostaną strefy dla pacjentów przywożonych karetkami, którzy wymagają natychmiastowej terapii oraz dla pacjentów zgłaszających się samodzielnie. Nowy SOR będzie oczywiście wyposażony w specjalistyczny sprzęt i instalacje niezbędne, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo zarówno pacjentom jak i personelowi. Dodatkowo rozbudowany budynek będzie posiadał pracownię diagnostyki obrazowej wyposażoną w tomograf komputerowy, aparat RTG i ultrasonograf.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych