Sobota zapowiada się bardzo przyjemnie. Będzie ciepło, ale nie upalnie. Temperatura wyniesie około 20 stopni Celsjusza, będzie pogodnie, okresami wzrost zachmurzenia do umiarkowanego. Ciśnienie wyniesie 1000 hPa. Wiatr słaby i umiarkowany.
Niedziela także będzie ciepła, ale pojawi się więcej chmur. Jednak nie powinno padać. Temperatura wyniesie 19 - 20 stopni Celsjusza. Wiatr słaby do umiarkowanego. Ciśnienie wyniesie 998 hPa i będzie spadać.
Źródło: IMiGW
Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? DOŁĄCZ DO NAS FACEBOKU. ZRÓB TO TERAZ >>
Prognoza pogody na weekend. Będzie idealny
Synoptycy na ten weekend nie przewidują dużych zmian w pogodzie. Dla wszystkich planujących letnie wycieczki i biesiady pod gołym niebem aura zapowiada się idealnie.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Radomska wystawa nagrodzona w prestiżowym konkursie
Minimalistyczne biurka dla graczy – mniej znaczy więcej
Indiańskie klimaty w Radomiu. Wyjątkowa wystawa w Muzeum im. Jacka Malczewskiego
Dziś Radomiowi przybyła nowa ścieżka pieszo-rowerowa
Nowe oświetlenie na trzech radomskich ulicach. Wkrótce na pięciu kolejnych