Według zastępcy redaktora naczelnego telewizji Dami Przemysława Jaworskiego kobiety pragną...: - Ciepła, pragną czuć się bezpieczne. Chcą, żeby ktoś był za nie odpowiedzialny, ale nie zamykał ich w złotej klatce, aby móc podziwiać i obserwować każdy ruch. Kobiety chcą czuć się wolne, ale tą wolność pragną same kontrolować.
-Uważam, że kobiety najbardziej pragną tego, aby były traktowane w sposób kulturalny i naturalny nie tylko 8 marca, ale we wszystkie inne dni roku także – stwierdził sekretarz miasta Rafał Czajkowski.
Trener BTS Broń Radom Paweł Gac radzi pamiętać o zdrowym rozsądku: - Oczywiście, że kobiety pragną dużo miłości, czułości i ciepła, ale trzeba pamiętać, że wszystko powinno mieć swoje granice, a mężczyzna nie może zapominać o zdrowym rozsądku.
- Kobiety pragną czułości, miłości, bezpieczeństwa i uznania – stwierdził radny Damian Maciąg. Zapytany przez nas o rzeczy materialne, których chcą panie odpowiedział: - Hmm to zależy od kobiety... Ale od zawsze wiadomo, że to diamenty są najlepszym przyjacielem każdej z dam – dodał śmiejąc się radny.
Pragnienia kobiet oczami mężczyzn
Błyskotek, władzy, ciepła, czułości... Ile kobiet na świecie – tyle pragnień. Jednak czy mężczyźni, z którymi na co dzień obcują znają kobiece marzenia i pragnienia? Kilku zapytaliśmy.

Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:

''Sondowanie pola literackiego''. 10 lat Nagrody Gombrowicza
![Mieszkańcy Radomia świętowali z 6MBOT [ZDJĘCIA]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/05/58173/3fc776932de81393ab8038a2662ffb0d-310-180.jpeg)
Mieszkańcy Radomia świętowali z 6MBOT [ZDJĘCIA]

Ratownicy medyczni uczyli się technik samoobrony

Bez hamulców - jazda bez trzymanki

ZUS: do 20 maja czas na rozliczenie składki zdrowotnej
