Sobota 25 maja
Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
RADOM aktualna pogoda

Poszukiwany listem gończym zatrzymany z narkotykami

dm, KWP 2023-03-28 08:20:00

Mundurowi z Komisariatu Policji I w Radomiu zatrzymali poszukiwanego listem gończym mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki. W trakcie wykonywania czynności służbowych w jego mieszkaniu, odwiedził go znajomy, który również posiadał przy sobie środki odurzające. Obaj mężczyźni trafili do aresztu.

W miniony weekend policjanci z Komisariatu I w Radomiu zatrzymali 29-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Miał on do odbycia karę 264 dni pozbawienia wolności. W trakcie przeszukania jego mieszkania, funkcjonariusze znaleźli ukryte w słoiku 20 gramów kokainy. W momencie wykonywania tych czynności, do zatrzymanego mężczyzny przyszedł znajomy, który na widok policjantów próbował uciec. 30-letni mężczyzna został zatrzymany, a w jego bagażu policjanci znaleźli 80 gramów różnych narkotyków.

Wobec mężczyzny, decyzją Sądu Rejonowego w Radomiu, został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych