Sobota 13 lipca
Irwina, Margarety, Sary
RADOM aktualna pogoda

Poszukiwany 6 listami gończymi zatrzymany przez radomskich policjantów

dm, KWP 2024-03-11 14:23:00

Policjanci z zespołu operacyjno-rozpoznawczego z Komisariatu III Policji w Radomiu zatrzymali mężczyznę ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwany był m.in. za kradzieże i rozbój. Za mężczyzną wydano 6 listów gończych oraz 2 zarządzenia o ustaleniu miejsca pobytu. 39-letni mieszkaniec powiatu radomskiego trafił do aresztu śledczego, gdzie spędzi blisko 5 lat.

39-letni mieszkaniec powiatu radomskiego od jakiegoś czasu ukrywał się przed organami ścigania. W ostatnich dniach policjanci z Komisariatu III Policji w Radomiu ustalili jego miejsce pobytu i zatrzymali w Radomiu mężczyznę poszukiwanego m.in. za rozbój i kradzieże. Poszukiwany był na podstawie 6 listów gończych oraz 2 zarządzeń ustalenia miejsca pobytu wydanymi przez Sąd Rejonowy w Radomiu, Sąd Rejonowy w Kielcach oraz Sąd Rejonowy w Puławach.

Mieszkaniec powiatu radomskiego trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie karę blisko 5 lat pozbawienia wolności.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych