W dniu 22 marca o godzinie 1:55 zmotoryzowany patrol Straży Miejskiej kontrolował ulice Traugutta. Uwagę funkcjonariuszy zwróciła grupka mężczyzn, która szamotała się przy barze. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Z rozpytania wynikało, że jeden z uczestników szamotaniny został pobity przez pozostałych mężczyzn przy użyciu metalowych prętów. Poszkodowany wskazał również dwóch mężczyzn, którzy znajdowali się w barze jako sprawców pobicia. Mężczyzn ujęto i przewieziono na KPI w Radomiu. Dalsze czynności w sprawie prowadzi I Komisariat Policji w Radomiu. Pobity mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Poszedł coś zjeść, a oberwał metalowym prętem
W nocy z czwartku na piątek patrol straży miejskiej zwrócił uwagę w centrum miasta na grupę mężczyzn, którzy się przepychali przy barze przy ul. Traugutta. Jak się okazało jeden z nich został pobity metalowym prętem przez pozostałych uczestników kłótni. Sprawcy pobicia trafili na komisariat.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Radomiak zagra po raz ostatni w sezonie u siebie. Czy zatrzyma Lecha Poznań? Znamy sędziego tego meczu
NOC MUZEÓW 2026. Po raz pierwszy do swoich pracowni zaprasza Zespół Szkół Plastycznych. Będzie aukcja, koncert i wiele innych atrakcji
ELMAS - KPS APR Radom z licencją na grę w Superlidze Kobiet w sezonie 2026/2027
Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu zaprasza do kina. Będzie wyjątkowy dokument o Iron Maiden
Kino Helios zaprasza na premiery. Będzie ciężkie granie, a w kinie konesera - Werdykt