Środa 17 kwietnia
Roberta, Rudolfa, Stefana
RADOM aktualna pogoda

Pisanki zlicytowane

dm, UM Radom 2024-03-25 12:58:00

14.400 złotych to rekordowa  kwota, jaką zadeklarowali uczestnicy licytacji pisanek, przeprowadzonej w ramach świątecznej akcji charytatywnej. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie radomianina Wiktora Krawczyńskiego, który od pierwszych dni swojego życia zmaga się z poważnymi problemami kardiologicznymi.

Pisanki wystawione na licytację zostały pomalowane m.in. przez samorządowców, artystów, przedstawicieli służb mundurowych, dziennikarzy i społeczników. Najwyższą kwotę – 2100 zł – nabywca zdecydował się zapłacić za pisankę prezydenta Radosława Witkowskiego. Pisanka wiceprezydent Marty Michalskiej-Wilk została sprzedana za 2000 zł, pisanka wiceprezydent Katarzyny Kalinowskiej – za 1400 zł, a wicemarszałka Województwa mazowieckiego Rafała Rajkowskiego – za 1100 zł.

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych