Czwartek 20 czerwca
Bogny, Florentyny, Bożeny
RADOM aktualna pogoda

Piknik militarny. Zamknięcie dla ruchu odcinka ulicy

dm, MZDiK 2023-08-10 08:33:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z organizacją pikniku militarnego w Śródmieściu, w dniach 14-15 sierpnia 2023 roku (poniedziałek i wtorek) zostanie zamknięty dla ruchu kołowego odcinek ulicy Mickiewicza od Sienkiewicza do parkingu przed Galerią Rosa.

Powyższy odcinek będzie zamknięty dla ruchu kołowego i przeznaczony tylko dla organizatora oraz uczestników imprezy na deptaku (warunkowo również dla mieszkańców posesji przy tym odcinku) od 14 sierpnia 2023 roku (poniedziałek) od około godziny 22:00 do 15 sierpnia 2023 roku (wtorek) do około godziny 23:00.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca imprezy oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania dróg bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez organizatora.

Organizatorem obchodów z okazji Święta Wojska Polskiego jest parafia garnizonowa Świętego Stanisława Biskupa, a za część dotyczącą organizacji pikniku militarnego odpowiadają służby podległe Ministerstwu Obrony Narodowej.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych