Wszystkim Krystynom życzenia w imieniu władz składali im sekretarz miasta, Rafał Czajkowski i wiceprzewodniczący Rady Miasta, Włodzimierz Bojarski (jego żona ma na imię Krystyna) oraz dyrektor szkoły podstawowej nr 31 Jacek Nowak. Po programie w Łaźni radomskie Krystyny świętowały w kawiarni 'Parkowa". Najmłodszą z przybyłych na zlot była 2-letnia Krysia Krzyżanowska, którą również odnajdziecie na naszych zdjęciach.
Pierwszy Zlot Krystyn w Radomiu [ZDJĘCIA]
Około 100 radomianek o imieniu Krystyna przybyło na pierwszy swój zlot w naszym mieście, który odbył się w czwartkowy wieczór. Po mszy w kościele garnizonowym panie - każda z czerwoną różą - przy dźwiękach werbli przemaszerowały deptakiem do Łaźni, gdzie czekał przygotowany specjalnie dla nich program artystyczny.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Family Drift w Jedlińsku po raz XI. Akcja charytatywna - Jedziemy dla Dominika [FOTO]
Ruszyła akcja mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego „Bezpieczny Autokar - wakacje 2026”
Rozpoczęły się wakacje. MOSiR przedstawił harmonogram Akcji Lato
Broń przedstawiła plan sparingów. Klub masowo opuszczają zawodnicy
Radomianie koncertowo rozpoczęli wakacje! Lato z Radiem i Telewizją Polską na Borkach [FOTO]