Poniedziałek 15 kwietnia
Anastazji, Wacława, Leonida
RADOM aktualna pogoda

Otwarcie nowego placu zabaw

dm, UM Radom 2023-06-21 16:39:00

Przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 przy ulicy Wyścigowej powstał nowy, integracyjny plac zabaw. Był to pierwszy spośród inwestycyjnych projektów, zrealizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023.

Zgodnie z projektem została wymieniona cała istniejąca nawierzchnia placu oraz wszystkie wyeksploatowane urządzenia zabawowe. W ich miejsce pojawiły się m.in. zestaw trzywieżowy, huśtawki, linowy zestaw sprawnościowy oraz karuzela obrotowa dla niepełnosprawnych. Zostało też wymienione oświetlenie, ustawiono nowe ławki i kosze na śmieci oraz zagospodarowano teren wokół placu zabaw. Inwestycja kosztowała 373 tys. zł.

Był to już czwarty projekt z Budżetu Obywatelskiego zrealizowany w ostatnich latach w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4. Wcześniej powstało boisko z bieżnią oraz strefa aktywności ruchowej i wypoczynku. Został także przeprowadzony remont sali gimnastycznej oraz zaplecza sportowego.

Galeria zdjęć

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych