Środa 17 kwietnia
Roberta, Rudolfa, Stefana
RADOM aktualna pogoda

Nowy rekord WOŚP w Radomiu

dm, UM Radom 2024-03-17 10:23:00

624.293,30 zł – takim wynikiem zakończył się tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Radomiu. Sztab WOŚP podsumował styczniową zbiórkę. Dzięki hojności radomian został ustanowiony nowy rekord. Zebrano o ponad 100 tysięcy złotych więcej niż rok wcześniej. 

– Bardzo się cieszę z tej jedności naszej radomskiej wspólnoty, co dało efekt w postaci rekordowego wyniku. Dziękuję wolontariuszom, darczyńcom i wszystkim, którzy włączyli się w organizację finału. Radomianie znów udowodnili, że mają wielkie serca i potrafią się dzielić dobrem – mówił podczas uroczystego podsumowania finału WOŚP prezydent Radosław Witkowski.

Na końcowy wynik złożyły się kwoty uzyskane m.in. podczas ulicznej kwesty, biegu „Policz się z cukrzycą” oraz aukcji przedmiotów przekazanych przez przyjaciół WOŚP.

Podziękowania za zaangażowanie w organizację tegorocznego finału otrzymali przedstawiciele firm, instytucji, służb mundurowych, ratownicy medyczni oraz harcerze, którzy jak co roku byli głównymi organizatorami finału. Zostały także wręczone dyplomy dla wolontariuszy, którzy zebrali największe kwoty. Czwarty wynik uzyskał tu prezydent Radosław Witkowski.  

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych