Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Nowy dyrektor PUP w Radomiu

dm 2024-06-21 13:35:00

Zarząd Powiatu zdecydował o powierzeniu obowiązków dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Radomiu Piotrowi Krakowiakowi, dotychczasowemu wicedyrektorowi tej instytucji.

Piotr Krakowiak

Piotr Krakowiak ma 32 lata. Z wykształcenia jest magistrem prawa, absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Skończył też studia podyplomowe z zakresu zarządzania w administracji oraz liczne kursy i szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W latach 2011 - 2022 pracował w korporacjach krajowych i międzynarodowych, między innymi dla marki Apple.

- Obecnie nie jest planowany konkurs na dyrektora urzędu z uwagi m.in. na wystarczające zasoby kadrowe PUP oraz zapowiedź utworzenia Miejskiego Urzędu Pracy przez pana prezydenta Radomia - poinformował starosta radomski, Waldemar Trelka.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych