Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Niezwykły wieczór w ''32''. Rodzice występowali przed dziećmi [ZDJĘCIA]

Agnieszka Szyszka-Fereniec 2014-02-01 13:00:00

Celem spotkania było przeniesienie się, choć jeszcze na chwilę, w atmosferę świąt Bożego Narodzenia, którym towarzyszy piękna tradycja śpiewania kolęd.

Wieczór kolęd w PSP 32 w Radomiu

Uroczysty wieczór rozpoczął się występem uczniów z klasy 3 a, którzy pod przewodnictwem wychowawcy, pani Aliny Kieczmur przygotowali „Jasełka na wesoło”. Następnie wysłuchaliśmy kolędy i pastorałki w wykonaniu zaproszonych gości z Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 w Radomiu, nauczycieli: pani Marii Suligowskiej (która jest równocześnie mamą naszych uczniów) i pani Beaty Zawadzkiej oraz ucznia Przemysława Wójcika.

Nie zabrakło również występów rodziców, którzy przy akompaniamencie gitary, pięknie zaśpiewali kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, a potem włączyli się do wspólnego śpiewania. Swoje muzyczne i wokalne talenty zaprezentowali uczniowie PSP nr 32 w Radomiu, śpiewając oraz grając na gitarach, flecie i instrumentach perkusyjnych znane i mniej znane kolędy i pastorałki.

Na zakończenie spotkania swoje umiejętności zaprezentowała schola działająca przy  parafii Chrystusa Nauczyciela w Radomiu, prowadzona przez panią Wiolettę Latosek. Koncert kolęd zakończył wspólnie zaśpiewany utwór pt. „Do usłyszenia kolędo”, który zapowiadał, że póki co żegnamy się z kolędami, ale za rok znów będą święta i wrócimy do ich śpiewania.

Podczas spotkania panowała sympatyczna i ciepła (mimo mrozu za oknem) atmosfera, pełna życzliwości i uśmiechu. Taki wieczór łączy wszystkich i wyzwala niezapomniane emocje...

Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy?  POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych