Czwartek 20 czerwca
Bogny, Florentyny, Bożeny
RADOM aktualna pogoda

Nekera z ofertą na Lato 2024. Ma być Radom

dm, pasazer.com 2023-07-25 15:53:00

Biuro Nekera przygotowało dla swoich klientów pierwszą pulę propozycji wakacyjnych na sezon Lato 2024. W ofercie touroperatora ma nie zabraknąć sprawdzonych kierunków wypoczynkowych oraz ciekawych nowości. Biuro ma oferować także wyloty z Radomia.

Podróżni będą mieli do dyspozycji urozmaiconą ofertę połączeń liniowych, czarterowych bądź kierunków z własnym dojazdem samochodowym. W przypadku zorganizowanych czarterów do najpopularniejszych kurortów, turyści otrzymają na miejscu opiekę polskojęzycznych rezydentów. Biuro Nekera udostępniło swoim klientom pulę wycieczek z piętnastu polskich lotnisk w rejon Morza Śródziemnego (Bułgaria, Grecja, Turcja, Hiszpania, Malta, Cypr, Czarnogóra, Portugalia). Lato 2024 będzie obfitowało również w połączenia do egzotycznych kurortów wypoczynkowych tj. Tajlandia, Seszele, Kuba i Meksyk.

- W sezonie Lato 2024 Nekera zamierza operować ze wszystkich dostępnych lotnisk w naszym kraju, również z Portu Lotniczego Warszawa-Radom. Na razie jest to przedsprzedaż, którą Nekera uruchomiła na dwóch podstawowych miastach czarterowych, czyli Warszawa i Katowice. Pozostałe lotniska, z których Nekera zamierza latać, będą wdrażane do letniego oferowania sukcesywnie - powiedział Maciej Nykiel, szef biura Nekera w rozmowie z Pasazer.com.

Wśród nowości z przelotem liniowym lub czarterowym Nekera przygotowała Mykonos, Gozo, Walencję, Costa Blanca, Bahrajn, Abu Zabi, Jordanię, Tanzanię, Arabię Saudyjską i Zanzibar.

- Już dzisiaj wiem, że 2023 rok będzie dla nas rekordowym pod każdym względem. Na fali tegorocznych sukcesów z wielką przyjemnością przedstawiam korzyści i udogodnienia, dzięki którym nasi klienci mogą spokojnie i bezpiecznie rezerwować swój urlop na 2024 rok - dodał Nykiel.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych