Sprawcy użyli wobec ochroniarza broni gazowej. - Na szczęście napadnięty nie odniósł obrażeń. Po odebraniu mu gotówki sprawcy uciekli w bliżej nieustalonym kierunku. Ustalenia wskazują, że napastnikami było 4 mężczyzn - mówi Alicja Śledziona, rzecznik KWP Radom.
Policjanci prowadzą intensywne czynności poszukiwawcze, ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.
Osoby, które mają informacje na temat tego przestępstwa i jego sprawców proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji, dzwoniąc pod numer 112 lub 997. Wszelkie dane można przekazać ananimowo.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Przysusze.
Napadli na konwój. Szuka ich policja
W piątek około godz. 17:00 w centrum Przysuchy doszło do rozboju na pracowniku ochrony, który konwojował gotówkę pobraną z kantoru.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Wystraszył się kontroli i rzucił się do ucieczki ulicami Radomia. Autem i pieszo
Zwycięstwo Radomki najlepszym lekarstwem na kłopoty klubu
Zimowa pętla taktyczna testem przed przysięgą ochotników [FOTO]
Jest komunikat Radomiaka po odwołanym meczu z Arką
Mecz Radomiak - Arka Gdynia odwołany! Awaria zasilania storpedowała pierwszy mecz 2026 r. na Struga 63