Środa 24 lipca
Kingi, Krystyny, Antoniego
RADOM aktualna pogoda

MZDiK. Zawieszenie linii 20 na okres ferii zimowych

dm, MZDiK 2023-02-12 07:26:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przerwą w nauce podczas ferii, w dniach od 13 do 24 lutego 2023 roku (od poniedziałku do piątku) będzie zawieszone kursowanie linii 20, jeżdżącej w dni nauki szkolnej pomiędzy pętlami Malczew a Ustronie / Radomskiego.

W tym okresie będzie też zawieszone funkcjonowanie przystanków, obowiązujących tylko dla linii 20: Grzebieniowa / Źródłowa 01 i 02 (w obu kierunkach, przy skrzyżowaniu ulic Grzebieniowej, Idalińskiej i Źródłowej) oraz Ustronie / Radomskiego 01 (przystanek końcowy przy ulicy Radomskiego, obok pływalni i szkoły).

Zgodnie z informacją umieszczoną na rozkładach jazdy, autobusy linii 20 kursują wyłącznie w dni nauki szkolnej. Na pozostałych liniach miejskich w Radomiu nie będzie żadnych dodatkowych ograniczeń kursowania w trakcie ferii zimowych.

Komentarze naszych czytelników

  • Dariusz W. ze Skaryszewa

    2023-02-12 09:08:27

    Jeżeli chcecie żeby każdy Polak wiedział o aferach PiSu to musicie zobaczyć: ListaAferPiSu.pl

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych