Środa 4 października
Rozalii, Franciszka, Edwina
RADOM aktualna pogoda

MZDiK podsumowuje komunikację miejską podczas Air Show

dm, MZDiK 2023-08-29 17:07:00

Autobusy, które podczas dwudniowych pokazów lotniczych Air Show 2023 kursowały w okolicach lotniska, wykonały łącznie około 3900 kursów, pokonując około 36 tysięcy kilometrów i przewożąc mniej więcej 105 tysięcy pasażerów. Każdego dnia podczas tego weekendu do obsługi około 80 autobusów było zaangażowanych blisko 150 kierowców.

Artykuł za mzdik.pl:

Kacper jest jednym z kierowców autobusów, którzy pracowali w ten szczególny weekend. Pierwszego dnia jeździł na linii dodatkowej P4, zaś drugiego - na linii 5. "Air Show to dla większości czas oglądania podniebnych akrobacji. A dla nas? To ciężkie wyzwanie, żeby bezpiecznie dowieźć was na lotnisko!" - podsumował pracę po zakończeniu pokazów. Łatwo rzeczywiście nie było, ponieważ szczególnie w sobotę autobusy zapełniały się już na pierwszych przystankach. Niejednokrotnie na dalszych fragmentach tras w kierunku lotniska nikogo już nie zabierały, ponieważ nie było miejsca. Wysłaliśmy na trasy tyle autobusów, ile to było możliwe. Więcej wyjechać nie mogło, ponieważ ze względu na trudną sytuację kadrową operatorzy przewozów nie mieli już więcej kierowców. Ci, którzy w tych dniach pełnili służbę, starali się jednak dowozić i odwozić pasażerów z lotniska najsprawniej jak to było możliwe. Wiele osób doceniało to, choćby prostymi słowami "dziękujemy" i "do widzenia" podczas wysiadania z autobusów. My też dziękujemy za waszą pracę.

Niestety, autobusy głównie w sobotę łapały spore opóźnienia z powodu ogromnych korków na ulicy Kozienickiej i na alei Grzecznarowskiego. Ruchem na rondach po dwóch stronach zamkniętej alei Wojska Polskiego kierowali policjanci oraz żandarmi wojskowi. Wiele osób przyjezdnych nie zapoznało się jednak wcześniej z komunikatami o zmianach w organizacji ruchu. Zamiast od razu wjechać na wyznaczone parkingi, obsługiwane przez pracowników Zakładu Usług Komunalnych, chcieli dojeżdżać samochodami przed same bramy lotniska. To oczywiście było niemożliwe, ponieważ wpuszczani byli tam tylko posiadacze przepustek wydanych przez organizatora Air Show 2023, czyli Agencję Mienia Wojskowego. Mimo poleceń funkcjonariuszy, żeby nie zatrzymywać się i nie blokować rond, co chwilę jakiś kierowca wdawał się w niepotrzebne dyskusje. Każdy taki pojazd blokował także wjazd autobusów na aleję Wojska Polskiego.

Jacek przyjechał w niedzielę na pokazy lotnicze z Warszawy. Zaparkował swój samochód na wyznaczonym parkingu przy ulicy Bulwarowej, w sąsiedztwie zalewu. "Bez problemu trafiłem na parking, gdzie szybko zapłaciłem. Było sporo miejsca i pokierowano mnie, gdzie trzeba. Bilet parkingowy upoważniał do bezpłatnych przejazdów autobusami, więc nie trzeba było się już martwić. Autobus linii P4 przyjechał bardzo szybko i sprawnie dowiózł nas przed samo wejście na lotnisko" - opisywał później swą wizytę w Radomiu. Mimo pewnych niedogodności związanych z tłokiem i korkami podobnych opinii było sporo. Pasażerowie, którzy przyjeżdżali też na poprzednie edycje Air Show w naszym mieście, chwalili przede wszystkim zmiany na ulicy Fołtyn i alei Wojska Polskiego. Po przebudowie tych dróg komfort dojazdu znacznie się poprawił. Specjalnie na Air Show wybudowaliśmy tak zwaną przewiązkę pomiędzy jezdniami. Dzięki niej wszystkie linie obsługujące okolice wejścia od ulicy Lubelskiej mogły teraz zatrzymywać się na wspólnym przystanku.

W tym roku dodatkowym ułatwieniem dla pasażerów, jak się okazało - bardzo potrzebnym, było umieszczenie nazwy pokazów Air Show na wyświetlaczach autobusów i na tablicach Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej przed nazwami docelowych przystanków końcowych. Dzięki temu nikt nie miał wątpliwości, że dana linia dowozi na imprezę.

Nadzór nad zmianami w organizacji ruchu oraz komunikacją miejską obok lotniska i innych punktach Radomia pełniło w weekend około 40 naszych pracowników (nie wyłączając oczywiście dyrektorów, którzy w pocie czoła - dosłownie i w przenośni, biorąc pod uwagę upały - pomagali policjantom przy dwóch rondach weryfikować okazywane przepustki). Pracę tę poprzedziły wielotygodniowe przygotowania rozkładów jazdy, mapek, informacji dla pasażerów oraz innych rzeczy, bez których taka wielka impreza nie mogłaby się odbyć. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie oczekiwania pasażerów mogły być spełnione, lecz przy takiej masie ludzi możliwości przewozu nie są nieograniczone. Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z komunikacji miejskiej. Liczymy, że podczas następnego Air Show znowu się spotkamy.

Galeria zdjęć

Komentarze naszych czytelników

 • Po wyborach pogonić ten PiS

  2023-08-29 11:02:52

  Brawa dla MZDiK, brawa dla władz Miasta. Suski już i to podsumował. I w radio plus leje wodę.  Szacun dla lotników.  Byłam i jakoś nikogo pośród tłumu z pisu nie zauważyłam.  Czekamy na podsumowanie organizatora.  I oby sie nie okazało że afera pisu aferę pisu goni. 

 • Po wyborach pogonić ten PiS ze stołków vipów

  2023-08-29 11:06:42

  Brawa dla MZDiK, brawa dla władz Miasta. Suski już i to podsumował. I w radio plus leje wodę.  Szacun dla lotników.  Byłam i jakoś nikogo pośród tłumu z pisu nie zauważyłam.  Czekamy na podsumowanie organizatora.  I oby sie nie okazało że afera pisu aferę pisu goni. Nawet ten histeryk  Błaszczak bał się do tłumu przemówić na otwarcie.  A maił okazję jak na poprzednich kampanie wyborczą sobie Skurkiewiczowi i tej całej reszty bez reszty sobie zrobić. 

 • Takiej drożyzny jak na lotnisku świat nie widział

  2023-08-29 11:08:32

  Brawa dla MZDiK, brawa dla władz Miasta. Suski już i to podsumował. I w radio plus leje wodę.  Szacun dla lotników.  Byłam i jakoś nikogo pośród tłumu z pisu nie zauważyłam.  Czekamy na podsumowanie organizatora.  I oby sie nie okazało że afera pisu aferę pisu goni. Nawet ten histeryk  Błaszczak bał się do tłumu przemówić na otwarcie.  A miał okazję jak na poprzednich kampanie wyborczą sobie Skurkiewiczowi i tej całej reszty bez reszty sobie zrobić. 

 • H2O

  2023-08-29 11:13:32

  Suskiego ojciec w stopniu trepa zawodowego jako magazynier przecież  za prl u  na tym lotnisku służył. 

 • Matematyk.

  2023-08-29 11:36:05

  AGENT SKURKIEWICZ ZROBIŁ OBLICZENIA NA 200 TYSIĘCY. SUSKI NA 120 TYSIĘCY. 30 TYSIĘCY NIE WESZŁO BO NA BRAMKACH STAŁ TUSK.  POŁOWA EKIP  NIE PRZYLECIAŁA ZAPROSZENIA NIE PRZYJĘLI. WSZYSKO JAK TO W PISIE NA PÓŁ GWIZDKA.  OBIECALI I NIE ZREALIZOWALI. KOMUNIKACJI ZASTĘPCZEJ TEŻ NIE BYŁO.  TYLKO ŻE W BERLINIE, PARYŻU, LONDYNIE NA CZAS POKAZÓW LOTNICZYCH NIE ZAMYKAJĄ CYWILNEGO LOTNISKA. ŁASKĘ ZROBILI ŻE ZAKAZU FOTOGRAFOWANIA DLA  WIDZÓW NIE WPROWADZILI.  BEZPIECZEŃSTWO KACZYŃSKIEGO PONAD WSZYSTKO. TEŻ Z DUDĄ NIE PRZYLECIAŁ.  PRZECIEŻ DUDA LATAWICA NIE BOI SIĘ JAK KACZYŃSKI LATAĆ. 

 • turysta

  2023-08-29 13:16:25

  ładne chwasty macie tylko pozazdrościć. koszenie trawników nie jest popularne w Radomiu

 • WINA WITKOWSKIEGO ORAZ TUSKA

  2023-08-29 21:24:34

  P A Z E R N A  BABA Z TEGO SKURKIEWICZA.  CARYCA V ROZBIÓR WODY NA LOTNISKU SOBIE ZROBIŁA.  MIISTRANT BŁASZCZAK ANI JEDNEGO UCHDŻCY FOTOGRAFA  PRZEZ PŁOT BARIERĘ NIE PRZEPUŚCIŁ. PRZECIEZ MIELI SAMOLOT CYSTERNĘ DO DYSPOZYCJI. 

 • WINA WITKOWSKIEGO ORAZ TUSKA. !

  2023-08-29 21:26:03

  P A Z E R N A  BABA Z TEGO SKURKIEWICZA.  CARYCA V ROZBIÓR WODY NA LOTNISKU SOBIE ZROBIŁA.  MIISTRANT BŁASZCZAK ANI JEDNEGO UCHDŻCY FOTOGRAFA  PRZEZ PŁOT BARIERĘ NIE PRZEPUŚCIŁ. PRZECIEZ MIELI SAMOLOT CYSTERNĘ DO DYSPOZYCJI. A GDZIE TE SATURATORY SKURKIEWICZA SIE PODZIAŁY. TEŻ ABENCJI MIENIA SPRZEDALI I UKRADLI

 • Sylwek

  2023-08-29 21:50:19

  CUDOWNY POKAZ SZTUCZNYCH OGNI. PRAWIE JAK NA SYLWESTRA. WSTĘP TANIO TYLKO  MICHA UBOGA I BARDZO DROGO. 

 • Wiesz pierwszy

  2023-08-30 00:32:46

  Wódz generalissimus  Jarozelski Jarosław Polsce rewolucję październikową już szykuje. Taki mutant hybrydowy lenina i stalina. Oni też uwielbiali koty i dzieci. Obydwaj  + putin byli kurduplami. 

 • Wiesz pierwszy o Kaczyńskim

  2023-08-30 00:33:21

  Wódz generalissimus  Jarozelski Jarosław Polsce rewolucję październikową już szykuje. Taki mutant hybrydowy lenina i stalina. Oni też uwielbiali koty i dzieci. Obydwaj  + putin byli kurduplami. 

 • Po reklamie

  2023-08-30 01:03:59

  Droga Redakcjo. Oglądanie tą reklamę lotniczą. Jarosław Kaczyński polecił dopisać na listę bezpłatnych leków  Mensil.  A na zkazanych brom. Całe życie mu ktoś brom do herbaty dosypywał. 

 • W PiSdu

  2023-08-30 09:35:31

  Pogoda nie zawiodła. Lotnicy nie zawiedli. Władze Miasta z Podległymi stanęli na wysokości zadania.  tylko błaszczak, skurkiewicz z całym pisowskim vipem  defiladę spier do li li

 • W PiSdu z nimi

  2023-08-30 09:35:43

  Pogoda nie zawiodła. Lotnicy nie zawiedli. Władze Miasta z Podległymi stanęli na wysokości zadania.  tylko błaszczak, skurkiewicz z całym pisowskim vipem  defiladę spier do li li

 • W PiSdu z nimi.

  2023-08-30 09:36:43

  Pogoda nie zawiodła. Lotnicy nie zawiedli. Władze Miasta z Podległymi stanęli na wysokości zadania.  tylko błaszczak, skurkiewicz z całym pisowskim vipem  defiladę spier do li li.  Jeszcze im mało niech dalej startują i wojsko organizują 

 • ***********ć PiS z Polski

  2023-08-30 09:53:29

  BŁASZCZAK GŁUPI WSZYSTKO CO NA PNIU KUPI.  GŁUPI PIS PRZED SZKODĄ A JESZCZE GŁUPSZY PO SZKODZIE. HANDLARZ BRONI PRZECIEŻ PROWIZJI NIE DAJE I NIE BIERZE.  ZAŁATWIĄ PUTINA , ŁUKASZENKĘ SKOŃCZY SIE WOJNA NA UKRAINIE. A ONI BEDĄ KUPOWAĆ , KUPOWAĆ I KUPCZYĆ TAK BY NARÓD POLSKI WYDUPCZYĆ. 

 • Ryży

  2023-08-31 01:27:45

  Życie to nie je bajka. To je bitwa je bitwa o chleb powszedni. Tak się teraz modli cały radomski PiS. PiłSuski nadal daje w szyje.  Kaczora nie przeżyje. Radia nie przesłuchasz, kaczora nie przeruchasz . 

 • Ryży łeb

  2023-08-31 01:28:09

  Życie to nie je bajka. To je bitwa je bitwa o chleb powszedni. Tak się teraz modli cały radomski PiS. PiłSuski nadal daje w szyje.  Kaczora nie przeżyje. Radia nie przesłuchasz, kaczora nie przeruchasz . 

 • Ryży łeb nie niemiecki i nie radziecki

  2023-08-31 01:28:49

  Życie to nie je bajka. To je bitwa je bitwa o chleb powszedni. Tak się teraz modli cały radomski PiS. PiłSuski nadal daje w szyje.  Kaczora nie przeżyje. Radia nie przesłuchasz, kaczora nie przeruchasz . 

 • Ryży łeb nie niemiecki i nie radziecki .

  2023-08-31 01:29:44

  Życie to nie je bajka. To je bitwa je bitwa o chleb powszedni. Tak się teraz modli cały radomski PiS. PiłSuski nadal daje w szyje.  Kaczora nie przeżyje. Radia nie przesłuchasz, kaczora nie przeruchasz . Lanie wody wyszło jak szydło z worka z mody 

 • Święto

  2023-08-31 10:48:35

  Jak smakuje prawdziwny tradycyjny chleb na uliczkę tradycji Suski z Podlewskim zaprasza . Z piekarni Fogla sam mistrz będzie serwował.  Chlebuś z ukraińskiego spalonego zboża z zakalcem i z tłustych kotów  Kaczyńskiego smalcem. Zdrowo i na ludowo. Bo leki też będą po degustacji rozdawać darmowo. Będzie tez można sobie u Ogórkowej niedoszłej prezydentowej zakisić ogóra

 • Święto święta

  2023-08-31 10:48:59

  Jak smakuje prawdziwny tradycyjny chleb na uliczkę tradycji Suski z Podlewskim zaprasza . Z piekarni Fogla sam mistrz będzie serwował.  Chlebuś z ukraińskiego spalonego zboża z zakalcem i z tłustych kotów  Kaczyńskiego smalcem. Zdrowo i na ludowo. Bo leki też będą po degustacji rozdawać darmowo. Będzie tez można sobie u Ogórkowej niedoszłej prezydentowej zakisić ogóra

 • Święto święta i po świętach

  2023-08-31 10:49:22

  Jak smakuje prawdziwny tradycyjny chleb na uliczkę tradycji Suski z Podlewskim zaprasza . Z piekarni Fogla sam mistrz będzie serwował.  Chlebuś z ukraińskiego spalonego zboża z zakalcem i z tłustych kotów  Kaczyńskiego smalcem. Zdrowo i na ludowo. Bo leki też będą po degustacji rozdawać darmowo. Będzie tez można sobie u Ogórkowej niedoszłej prezydentowej zakisić ogóra

 • Święto święta i po świętach jakich

  2023-08-31 10:49:33

  Jak smakuje prawdziwny tradycyjny chleb na uliczkę tradycji Suski z Podlewskim zaprasza . Z piekarni Fogla sam mistrz będzie serwował.  Chlebuś z ukraińskiego spalonego zboża z zakalcem i z tłustych kotów  Kaczyńskiego smalcem. Zdrowo i na ludowo. Bo leki też będą po degustacji rozdawać darmowo. Będzie tez można sobie u Ogórkowej niedoszłej prezydentowej zakisić ogóra

 • Święto święta i po świętach jakich nie było

  2023-08-31 10:49:44

  Jak smakuje prawdziwny tradycyjny chleb na uliczkę tradycji Suski z Podlewskim zaprasza . Z piekarni Fogla sam mistrz będzie serwował.  Chlebuś z ukraińskiego spalonego zboża z zakalcem i z tłustych kotów  Kaczyńskiego smalcem. Zdrowo i na ludowo. Bo leki też będą po degustacji rozdawać darmowo. Będzie tez można sobie u Ogórkowej niedoszłej prezydentowej zakisić ogóra

 • Poddawajcie dalej

  2023-08-31 14:03:53

  Dostałam rozliczenie za centralne ogrzewanie, energię elektryczną i gaz. Jak zrobią ci z pisu spotkanie otwarte to ja ich z dużą grupą emerytów podsumuję.  O oczy im otworzymi tak że nie jeden oczy zamknie.  14 i dotacje niech sobie w dupę wsadzą.

 • Je bać PiS

  2023-09-01 11:29:08

  Ta debilna Caryca jedynką chce na lotnisko dojechać .Kampanię wyborczą ósemka  ssyn narodowy zboczeniec  Bąkiewicz z Bąkiem mu zrobi. Ale Kaczyńskiemu w komunikacji równo od je bało.

 • Je bać PiSolidarnie

  2023-09-01 11:29:24

  Ta debilna Caryca jedynką chce na lotnisko dojechać .Kampanię wyborczą ósemka  ssyn narodowy zboczeniec  Bąkiewicz z Bąkiem mu zrobi. Ale Kaczyńskiemu w komunikacji równo od je bało.

 • Je bać PiSolidarnie. Gdzie i czym POpadnie

  2023-09-01 11:29:42

  Ta debilna Caryca jedynką chce na lotnisko dojechać .Kampanię wyborczą ósemka  ssyn narodowy zboczeniec  Bąkiewicz z Bąkiem mu zrobi. Ale Kaczyńskiemu w komunikacji równo od je bało.

 • Je bać PiSolidarnie. Gdzie i czym POpadnie !

  2023-09-01 11:30:13

  Ta debilna Caryca jedynką chce na lotnisko dojechać .Kampanię wyborczą ósemka  ssyn narodowy zboczeniec  Bąkiewicz z Bąkiem mu zrobi. Ale Kaczyńskiemu w komunikacji równo od je bało.

 • Je bać PiSolidarnie. Gdzie i czym POpadnie ! !

  2023-09-01 11:30:23

  Ta debilna Caryca jedynką chce na lotnisko dojechać .Kampanię wyborczą ósemka  ssyn narodowy zboczeniec  Bąkiewicz z Bąkiem mu zrobi. Ale Kaczyńskiemu w komunikacji równo od je bało.

 • Je bać PiSolidarnie. Gdzie i czym POpadnie ! ! !

  2023-09-01 11:30:39

  Ta debilna Caryca jedynką chce na lotnisko dojechać .Kampanię wyborczą ósemka  ssyn narodowy zboczeniec  Bąkiewicz z Bąkiem mu zrobi. Ale Kaczyńskiemu w komunikacji równo od je bało.

 • Je bać PiSolidarnie. Gdzie i czym POpadnie ! ! ! !

  2023-09-01 11:30:55

  Ta debilna Caryca jedynką chce na lotnisko dojechać .Kampanię wyborczą ósemka  ssyn narodowy zboczeniec  Bąkiewicz z Bąkiem mu zrobi. Ale Kaczyńskiemu w komunikacji równo od je bało.

 • Wolne media

  2023-09-01 19:43:01

  PiS dla Radomia nowy rozkład jazdy już szykuje. Radom z Polską faszyzuje.  Skurkiewicz z Suskim ORNATY UBRALI TAK BY IM DIABELSKIE OGONY W KOŚCIOŁACH Z NOGAWEK WYSTAWAŁY.  SSQRWYSYNA NA LISTĘ  BĄKIEWICZA KACZOR WYSTAWIŁ.  TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA JUŻ GOTOWA.  A ta od Qurwina zawsze dziewica z listy Kunfederacji prowincje rozpoczyna.  1 września haj hitler haj stalin. Prezes prezes ponad wszystko 

 • Konstytucja

  2023-09-01 19:43:26

  PiS dla Radomia nowy rozkład jazdy już szykuje. Radom z Polską faszyzuje.  Skurkiewicz z Suskim ORNATY UBRALI TAK BY IM DIABELSKIE OGONY W KOŚCIOŁACH Z NOGAWEK WYSTAWAŁY.  SSQRWYSYNA NA LISTĘ  BĄKIEWICZA KACZOR WYSTAWIŁ.  TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA JUŻ GOTOWA.  A ta od Qurwina zawsze dziewica z listy Kunfederacji prowincje rozpoczyna.  1 września haj hitler haj stalin. Prezes prezes ponad wszystko 

 • Wolne sądy

  2023-09-01 19:43:41

  PiS dla Radomia nowy rozkład jazdy już szykuje. Radom z Polską faszyzuje.  Skurkiewicz z Suskim ORNATY UBRALI TAK BY IM DIABELSKIE OGONY W KOŚCIOŁACH Z NOGAWEK WYSTAWAŁY.  SSQRWYSYNA NA LISTĘ  BĄKIEWICZA KACZOR WYSTAWIŁ.  TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA JUŻ GOTOWA.  A ta od Qurwina zawsze dziewica z listy Kunfederacji prowincje rozpoczyna.  1 września haj hitler haj stalin. Prezes prezes ponad wszystko 

 • Demokracja

  2023-09-01 19:43:56

  PiS dla Radomia nowy rozkład jazdy już szykuje. Radom z Polską faszyzuje.  Skurkiewicz z Suskim ORNATY UBRALI TAK BY IM DIABELSKIE OGONY W KOŚCIOŁACH Z NOGAWEK WYSTAWAŁY.  SSQRWYSYNA NA LISTĘ  BĄKIEWICZA KACZOR WYSTAWIŁ.  TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA JUŻ GOTOWA.  A ta od Qurwina zawsze dziewica z listy Kunfederacji prowincje rozpoczyna.  1 września haj hitler haj stalin. Prezes prezes ponad wszystko 

 • Demokracja a nie pisu faszyzacja

  2023-09-01 19:44:27

  PiS dla Radomia nowy rozkład jazdy już szykuje. Radom z Polską faszyzuje.  Skurkiewicz z Suskim ORNATY UBRALI TAK BY IM DIABELSKIE OGONY W KOŚCIOŁACH Z NOGAWEK WYSTAWAŁY.  SSQRWYSYNA NA LISTĘ  BĄKIEWICZA KACZOR WYSTAWIŁ.  TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA JUŻ GOTOWA.  A ta od Qurwina zawsze dziewica z listy Kunfederacji prowincje rozpoczyna.  1 września haj hitler haj stalin. Prezes prezes ponad wszystko 

 • Je bać PiS

  2023-09-01 19:44:45

  PiS dla Radomia nowy rozkład jazdy już szykuje. Radom z Polską faszyzuje.  Skurkiewicz z Suskim ORNATY UBRALI TAK BY IM DIABELSKIE OGONY W KOŚCIOŁACH Z NOGAWEK WYSTAWAŁY.  SSQRWYSYNA NA LISTĘ  BĄKIEWICZA KACZOR WYSTAWIŁ.  TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA JUŻ GOTOWA.  A ta od Qurwina zawsze dziewica z listy Kunfederacji prowincje rozpoczyna.  1 września haj hitler haj stalin. Prezes prezes ponad wszystko 

 • Je bać PiS ***** Kaczyńskiego

  2023-09-01 19:45:04

  PiS dla Radomia nowy rozkład jazdy już szykuje. Radom z Polską faszyzuje.  Skurkiewicz z Suskim ORNATY UBRALI TAK BY IM DIABELSKIE OGONY W KOŚCIOŁACH Z NOGAWEK WYSTAWAŁY.  SSQRWYSYNA NA LISTĘ  BĄKIEWICZA KACZOR WYSTAWIŁ.  TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA JUŻ GOTOWA.  A ta od Qurwina zawsze dziewica z listy Kunfederacji prowincje rozpoczyna.  1 września haj hitler haj stalin. Prezes prezes ponad wszystko 

 • Je bać PiS je bać Kaczyńskiego

  2023-09-01 19:45:45

  PiS dla Radomia nowy rozkład jazdy już szykuje. Radom z Polską faszyzuje.  Skurkiewicz z Suskim ORNATY UBRALI TAK BY IM DIABELSKIE OGONY W KOŚCIOŁACH Z NOGAWEK WYSTAWAŁY.  SSQRWYSYNA NA LISTĘ  BĄKIEWICZA KACZOR WYSTAWIŁ.  TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA JUŻ GOTOWA.  A ta od Qurwina zawsze dziewica z listy Kunfederacji prowincje rozpoczyna.  1 września haj hitler haj stalin. Prezes prezes ponad wszystko 

 • Je bać Suskiego

  2023-09-01 19:46:06

  PiS dla Radomia nowy rozkład jazdy już szykuje. Radom z Polską faszyzuje.  Skurkiewicz z Suskim ORNATY UBRALI TAK BY IM DIABELSKIE OGONY W KOŚCIOŁACH Z NOGAWEK WYSTAWAŁY.  SSQRWYSYNA NA LISTĘ  BĄKIEWICZA KACZOR WYSTAWIŁ.  TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA JUŻ GOTOWA.  A ta od Qurwina zawsze dziewica z listy Kunfederacji prowincje rozpoczyna.  1 września haj hitler haj stalin. Prezes prezes ponad wszystko 

 • 1

  2023-09-06 00:26:20

  Narodowcy i PiS. Komuna w komunikacji PRL i ruscy czekiści  na bis. J e b a ć PiS 

 • 12

  2023-09-06 00:26:28

  Narodowcy i PiS. Komuna w komunikacji PRL i ruscy czekiści  na bis. J e b a ć PiS 

 • 123

  2023-09-06 00:26:34

  Narodowcy i PiS. Komuna w komunikacji PRL i ruscy czekiści  na bis. J e b a ć PiS 

 • 1234

  2023-09-06 00:26:41

  Narodowcy i PiS. Komuna w komunikacji PRL i ruscy czekiści  na bis. J e b a ć PiS 

 • JE BAĆ POLITYKÓW

  2023-09-10 10:26:31

  CO DO KOMUNIKACJI I EDUKACJI. NIE TUR DE KONSTYTUCJA  DLA SPĘDZENIA DARMOWYCH WAKACJI I W KAMASZE DO POLITYKI.  TAKIE POLSKIE NA ZAMÓWÓWIENIE POLITYKI NAWYKI.  A POZOSTAŁE MEDIA DLA WAS GRAMY I KASĘ Z REKLAMY MAMY. LICHWA I REKLAMA POWINNA BYĆ WYRUGOWANA PROSZE REDAKTORA PANA. WY JUŻ ZA NIC ODPOWIEDZIALNOŚCI NIE BIERZECIE.  JAK NIE TAJEMNICA SPOWIEDZI TO TAJEMNICA DZIENNIKARSKA. A POPRAWKA 2 DO KONSTYTUCJI. 

 • JE BAĆ POLITYKÓW JE BAĆ MEDIA

  2023-09-10 10:26:47

  CO DO KOMUNIKACJI I EDUKACJI. NIE TUR DE KONSTYTUCJA  DLA SPĘDZENIA DARMOWYCH WAKACJI I W KAMASZE DO POLITYKI.  TAKIE POLSKIE NA ZAMÓWÓWIENIE POLITYKI NAWYKI.  A POZOSTAŁE MEDIA DLA WAS GRAMY I KASĘ Z REKLAMY MAMY. LICHWA I REKLAMA POWINNA BYĆ WYRUGOWANA PROSZE REDAKTORA PANA. WY JUŻ ZA NIC ODPOWIEDZIALNOŚCI NIE BIERZECIE.  JAK NIE TAJEMNICA SPOWIEDZI TO TAJEMNICA DZIENNIKARSKA. A POPRAWKA 2 DO KONSTYTUCJI. 

 • JE BAĆ POLITYKÓW JE BAĆ MEDIA JE BAĆ CENZURĘ

  2023-09-10 10:27:37

  CO DO KOMUNIKACJI I EDUKACJI. NIE TUR DE KONSTYTUCJA  DLA SPĘDZENIA DARMOWYCH WAKACJI I W KAMASZE DO POLITYKI.  TAKIE POLSKIE NA ZAMÓWÓWIENIE POLITYKI NAWYKI.  A POZOSTAŁE MEDIA DLA WAS GRAMY I KASĘ Z REKLAMY MAMY. LICHWA I REKLAMA POWINNA BYĆ WYRUGOWANA PROSZE REDAKTORA PANA. WY JUŻ ZA NIC ODPOWIEDZIALNOŚCI NIE BIERZECIE.  JAK NIE TAJEMNICA SPOWIEDZI TO TAJEMNICA DZIENNIKARSKA. A POPRAWKA 2 DO KONSTYTUCJI. 

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych