-Od Radomia w kierunku Zwolenia jechał pojazd marki opel astra. W miejscowości Klwatka Królewska, 33-letnia kierująca najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w słup z kolektorami słonecznymi w pobliżu przejścia dla pieszych. Dwie osoby z tego auta, kierująca i pasażerka trafiły do szpitala - informuje Justyna Leszczyńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.
Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>
Młoda kobieta wjechała w słup. Dwie osoby w szpitalu
Dzisiaj po godz. 7 w Klwatce Królewskiej kierująca wjechała w słup. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Fala upałów w Radomiu - nigdy nie zostawiaj dzieci i zwierząt w samochodzie!
Family Drift w Jedlińsku po raz XI. Akcja charytatywna - Jedziemy dla Dominika [FOTO]
Ruszyła akcja mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego „Bezpieczny Autokar - wakacje 2026”
Rozpoczęły się wakacje. MOSiR przedstawił harmonogram Akcji Lato
Broń przedstawiła plan sparingów. Klub masowo opuszczają zawodnicy