Niedziela 23 czerwca
Wandy, Zenona, Prospera
RADOM aktualna pogoda

Miasto kontynuuje sprzedaż węgla

dm, UM Radom 2023-11-18 10:08:00

Gmina Miasta Radomia, od 17 listopada kontynuuje sprzedaż węgla gospodarstwom domowym na cele opałowe. Węgiel – groszek może kupić każda osoba fizyczna, bez konieczności składania wniosku, bez limitu ilościowego oraz ograniczeń terytorialnych w cenie 1750 zł za tonę, po dokonaniu wpłaty na konto Urzędu Miejskiego w Radomiu nr 40 1240 3259 1111 0010 4902 1571. W tytule przelewu należy wpisać: Zakup węgla – imię i nazwisko nabywcy, nr tel., adres nabywcy.

Sprzedaż będzie odbywać się do wyczerpania zapasów. O kolejności wydawania węgla będzie decydować kolejność wpłat. Cena węgla nie zawiera kosztów dostawy do gospodarstwa domowego.

Po dokonaniu płatności, punkt dystrybucji skontaktuje się z osobami zainteresowanymi w celu umówienia odbioru węgla ze składu przy ul. Żelaznej 7 lub ul. Energetyków 26 w Radomiu.  Niezbędnym do odbioru węgla będzie okazanie dowodu tożsamości oraz przekazanie pisemnego oświadczenia potwierdzającego wykorzystanie zakupionego węgla do własnych celów grzewczych (wzór do pobrania w załączniku lub w punkcie odbioru). Faktura za zakup węgla zostanie przesłana na wskazany adres nabywcy.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych