Wtorek 23 lipca
Bogny, Sławosza, Żelisława
RADOM aktualna pogoda

Lotnisko w Radomiu: W kolejne wakacje do Bułgarii. Ponad 70 tys. pasażerów

dm, PPL 2023-09-08 08:01:00

Biuro podróży Nekera rozpoczęło sprzedaż wycieczek na lato 2024 z Lotniska Warszawa-Radom do Bułgarii. Od początku funkcjonowania z usług radomskiego portu skorzystało ponad 70 tys. pasażerów. Lotnisko wprowadziło też nowe udogodnienie dla podróżnych korzystających z parkingu przy terminalu. Od teraz rezerwacji miejsc i opłat za postój dokonać będzie można w mobilnej aplikacji.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, jakie osiąga nasze lotnisko. Tylko w lipcu i sierpniu odprawiliśmy łącznie ponad 43 tys. pasażerów. Zainteresowanie podróżami na wakacje z Lotniska Warszawa-Radom dostrzegają touroperatorzy. Dlatego już dziś biuro podróży Nekera rozpoczęło sprzedaż wycieczek na lato 2024 do Bułgarii – mówi Stanisław Wojtera, Prezes Polskich Portów Lotniczych S.A.

W sierpniu z usług radomskiego portu skorzystało dokładnie 20.956 osób. Sezon urlopowy nadal trwa i wielu pasażerów decyduje się wylecieć z radomskiego portu na wrześniową wycieczkę. Obecnie port obsługuje loty w 6 kierunkach do: Rzymu, Paryża, Prewezy, Antalyi, Warny i Tirany.

Wakacje 2024 w Bułgarii

Biuro podróży Nekera uruchomiło na swojej stronie internetowej możliwość zakupu wakacyjnej wycieczki na sezon lato 2024 w dwóch bułgarskich kurortach: Złotych Piaskach i Słonecznym Brzegu. Tym samym loty do Warny i Burgas to dwa pierwsze kierunki, które znalazły się w przyszłorocznej, letniej siatce połączeń z Lotniska Warszawa-Radom.

Znane są też już pierwsze połączenia z radomskiego portu w nadchodzącym sezonie zimowym. W ofercie rejsów regularnych znajdą się loty do Paryża i Rzymu wykonywane przez PLL LOT. Turyści będą mogli polecieć też na wycieczki do Sharm el-Sheikh organizowane przez biuro podróży Anex Tour i linię Skyline Express. Zimowa siatka połączeń nadal się kształtuje, a szczegóły dotyczące przyszłych kierunków lotów zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

Nowe udogodnienie dla pasażerów korzystających z parkingów

Lotnisko Warszawa-Radom wprowadziło właśnie udogodnienie dla pasażerów korzystających z lotniskowego parkingu. Jest nim nowa i wygodna opcja płacenia za parking przy użyciu aplikacji Apcoa Flow. Usługa pozwala też na automatyczne otwieranie szlabanów, pobieranie opłaty zgodnie z cennikiem parkingowym oraz przedłużenie czasu parkowania bez konieczności powrotu do samochodu. Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz korzystania z aplikacji są dostępne na stronie internetowej lotniska.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych