Do zdarzenia doszło w zeszłym tygodniu. W nocy kilku mężczyzn z zaparkowanych pojazdów na jednym z radomskich osiedli ukradło kołpaki od kilku samochodów. Na gorącym uczynku, po krótkim pościgu, jednego z nich zatrzymali policjanci Wydziału Patrolowo Interwencyjnego. Kolejnych trzech sprawców zatrzymali policjanci z KP I. Mężczyźni w wieku 20-21 lat zostali osadzeni w Policyjnych Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych. Straty jakie spowodowali to kwota kilku tysięcy złotych. Trzem mężczyznom przedstawiono zarzut kradzieży, za który grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Kradli kołpaki samochodowe
Radomscy policjanci na gorącym uczynku zatrzymali sprawców kradzieży kołpaków samochodowych. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:

''Sondowanie pola literackiego''. 10 lat Nagrody Gombrowicza
![Mieszkańcy Radomia świętowali z 6MBOT [ZDJĘCIA]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/05/58173/3fc776932de81393ab8038a2662ffb0d-310-180.jpeg)
Mieszkańcy Radomia świętowali z 6MBOT [ZDJĘCIA]

Ratownicy medyczni uczyli się technik samoobrony

Bez hamulców - jazda bez trzymanki

ZUS: do 20 maja czas na rozliczenie składki zdrowotnej
