Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Korekta rozkładu jazdy pociągów Kolei Mazowieckich

cir 2024-06-06 10:31:00

9 czerwca 2024 r. wejdzie w życie korekta rozkładu jazdy pociągów, która obowiązywać będzie do końca sierpnia. Jest też ważna informacja dla kibców udających się na mecz Polska - Turcja.

Z uwagi na trwające prace wykończeniowe na stacji Warszawa Zachodnia, podróżnych nadal czekają czasowe utrudnienia. Ruch pociągów będzie ulegał częstym zmianom, szczególnie w godzinach wieczornych i na weekendy.

Najważniejsze zmiany na liniach prowadzących przez Radom

R8 Warszawa – Radom - Skarżysko Kamienna

W związku z budową peronu i wiaduktu na stacji Radom Wschodni, ruch pociągów na odcinku Lesiów – Radom Główny będzie prowadzony po jednym czynnym torze. Z kolei od 8 lipca do 14 sierpnia (w nocy z poniedziałku na wtorek, wtorku na środę i środy na czwartek) dwa poranne i dwa ostatnie pociągi w dobie na odcinku Radom Gołębiów – Radom Główny zostaną zastąpione przez ZKA.

R81 Dęblin – Radom

Z uwagi na prowadzony remont mostu, od 9 czerwca do 31 sierpnia, ruch pociągów na odcinku Dęblin – Zajezierze k. Dęblina prowadzony będzie po jednym czynnym torze. Co więcej, na stacji Zajezierze k. Dęblina dostępna będzie tylko jedna krawędź peronowa.

Koleje Mazowieckie informują, że wprowadzone z związku z remontem stacji Warszawa Zachodnia wzajemne honorowanie biletów KM i ZTM zostaje przedłużone do 31 sierpnia 2024 r. Więcej informacji tutaj

Mecz Polska - Turcja

W najbliższy poniedziałek, 10 czerwca 2024 r., na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie zostanie rozegrany mecz towarzyski reprezentacji seniorów w piłce nożnej pomiędzy Polską a Turcją. W związku z powyższym Koleje Mazowieckie umożliwiają bezpłatne przejazdy w 1. strefie biletowej ZTM (pociągami KM i SKM oraz autobusami, tramwajami, a także metrem) wszystkim posiadającym bilet na mecz, bilet-zaproszenie, akredytację PZPN oraz voucher (okazany na telefonie, jak i w formie drukowanej, którym będą się posługiwać kibice i goście).

Z oferty można skorzystać od 10 czerwca 2024 r. (poniedziałek) od godziny 6.00 do 11 czerwca 2024 r. (wtorek) do godziny 1.00.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych