Środa 12 czerwca
Janiny, Onufrego, Leona
RADOM aktualna pogoda

Komunikat w sprawie indywidualnych rachunków bankowych

dm, UM Radom 2023-01-29 15:00:00

W związku z licznymi pytaniami i wątpliwościami zgłaszanymi przez mieszkańców, Urząd Miejski w Radomiu przypomina, że w tym roku zostały wprowadzone indywidualne rachunki bankowe w miejsce dotychczasowego rachunku dla opłat z tytułu użytkowania wieczystego lub jego przekształcenia w prawo własności  gruntów gminnych oraz Skarbu Państwa. Obecnie urząd prowadzi akcję informacyjną. Pismo, które już Państwo otrzymali lub otrzymają w najbliższym czasie informuje o numerze indywidualnego rachunku oraz o wysokości należnej opłaty w wymiarze rocznym.

Opłat należy dokonywać do dnia 31 marca z góry za każdy rok przelewem na indywidualny rachunek bankowy. Opłat tych nie należy utożsamiać z podatkiem od nieruchomości.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 48 36-20-172 oraz w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego, ul. Kilińskiego 30 (parter) na stanowisku nr 5.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych