Środa 22 maja
Heleny, Wiesławy, Romy
RADOM aktualna pogoda

Kolejne zmiany w ruchu na alei Grzecznarowskiego

dm, MZDiK 2024-04-29 14:21:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z planowanymi robotami, od dnia 29 kwietnia 2024 roku (poniedziałek) od około godziny 8:00 zostaną wprowadzone kolejne zmiany w ruchu kołowym na odcinku alei Grzecznarowskiego w rejonie wiaduktu kolejowo-drogowego.

Tymczasowo zostanie zamknięty dla ruchu kołowego odcinek południowej jezdni alei Grzecznarowskiego (w kierunku Ustronia) pod wiaduktem kolejowo-drogowym (pod torami oraz ulicą Czarną). Kilkadziesiąt metrów przed tym wiaduktem i kilkadziesiąt metrów za nim powstały tak zwane przewiązki (przejazdy przez pas zieleni pomiędzy obiema jezdniami), dzięki którym będzie możliwe wprowadzenie w zamian ruchu dwukierunkowego na równoległym odcinku jezdni północnej.

Czasowo zamknięty dla ruchu pieszych i rowerzystów będzie również ciąg po południowej stronie alei Grzecznarowskiego. MZDiK prosi o korzystanie z równoległego ciągu po stronie północnej (dotarcie do niego będzie możliwe górą wiaduktu).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych