Piątek 1 marca
Antoniego, Radosława, Albina
RADOM aktualna pogoda

Kolejna zbiórka makulatury i elektroodpadów

dm, UM Radom 2023-11-23 14:24:00

Kolejna zbiórka makulatury oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbędzie się 2 grudnia 2023r. w godz. 10:00 – 14.00 na  parkingu przy Urzędzie Miejskim w Radomiu u zbiegu ulic Kilińskiego i Staszica.

W ramach akcji będą przyjmowane suche i czyste: kartony (oprócz kartonów po napojach), tektura, papier pakowy, papier szkolny i biurowy, gazety i czasopisma niepowleczone lakierem i folią, książki i zeszyty bez twardych i powlekanych okładek, a także duży i mały sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych. Na uczestników wydarzenia będą czekać drobne upominki.

Głównym celem akcji jest zwiększenie ilości zebranych selektywnie odpadów na terenie Gminy Miasta Radomia, w celu osiągnięcia nałożonych przepisami prawa poziomów recyklingu.

Partnerami Gminy Miasta Radomia w organizacji wydarzenia są: MB Recycling Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Spółka komandytowa oraz Stora Enso Poland S.A.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych