Sobota 22 czerwca
Pauliny, Flawiusza, Agenora
RADOM aktualna pogoda

Kładka nad Potokiem Północnym jest już gotowa

dm, MZDiK 2023-08-20 11:44:00

Piesi mogą już korzystać z nowej kładki na ulicy Siennej. Połączyła ona osiedle Nad Potokiem ze wschodnią częścią Śródmieścia.

Przeprawa została zamontowana przez firmę Strabag - wykonawcę budowy III etapu trasy N-S, w ramach przygotowanej wcześniej tak zwanej czasowej organizacji ruchu. Poprzednia kładka na ulicy Siennej musiała zostać zdemontowana, ponieważ jej stan techniczny był już bardzo zły.

Przed sierpniowym długim weekendem w tym samym miejscu pojawiła się nowa konstrukcja. Firma Strabag będzie prowadziła roboty przy budowie trasy N-S także na odcinku ulicy Szklanej, dlatego ruch pieszych będzie tam przez pewien czas utrudniony. Przechodnie będą mogli zatem korzystać w zamian z obiektu na równoległej ulicy Siennej.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych