Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>
Jest święto, więc zbiórki nie ma
Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa informuje, że w sobotę 15 sierpnia, ze względu na dzień ustawowo wolny - Święto Wojska Polskiego oraz Święto Wniebowzięcia Maryi Panny - nie zostanie otworzony mobilny punkt odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego przy ul. Chrobrego (parking przed Uniwersytetem Technologiczno–umanistycznym).
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Radomianie koncertowo rozpoczęli wakacje! Lato z Radiem i Telewizją Polską na Borkach [FOTO]
Lato z Radiem i Telewizją Polską zawitało do Radomia. Mnóstwo atrakcji dla mieszkańców [FOTO]
Radomiak dokonał czwartego transferu. To melodia przyszłości, na którą klub stawia
Trasa Pamięci Czerwca 76 czyli autokarowa podróż ulicami Radomia z MPK [FOTO]
Metalowe szafki szkolne ułatwiające uczniom codzienność w szkole