Niedziela 19 maja
Iwa, Piotra, Celestyna
RADOM aktualna pogoda

Jak zmieni się plac ks. Domagały? Konsultacje społeczne

dm, UM Radom 2023-09-07 16:29:00

Trwają prace nad projektem przebudowy i rewitalizacji placu ks. Zdzisława Domagały. Urząd Miejski zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących propozycji zagospodarowania tego terenu. Firma, która wygrała przetarg na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przedstawiła dwie koncepcje – obie uwzględniające różne formy błękitno-zielonej infrastruktury.

Mieszkańcy w ankiecie mogą wskazać, które z zaproponowanych rozwiązań są dla nich ciekawsze, a także zaproponować wiodącą koncepcję. Zebrane uwagi i opinie zostaną wykorzystane w trakcie  dalszych prac nad dokumentacją.

W trakcie konsultacji odbędą się dwa spotkania z mieszkańcami. Pierwsze odbędzie się na placu Domagały już 9 września, w godzinach 10:00 do 13:00.  Na spotkaniu będzie można się zapoznać z opracowanymi koncepcjami oraz lepiej poznać teren objęty opracowaniem. Kolejne spotkanie odbędzie się 11 września w Kamienicy Deskurów.

Konsultacje potrwają od 8 do 17 września. Szczegółowe omówienie opracowań i mapy dostępne są na www.konsultacje.radom.pl oraz w punktach konsultacyjnych.

Więcej informacji na stronie https://konsultacje.radom.pl/konsultacje-spoleczne-w-sprawie-rewitalizacji-placu-ks-kan-dr-zdzislawa-domagaly/

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych