W środę dzielnicowi z KP I w Radomiu posiadając informacje dotyczące nielegalnie rozprowadzanych wyrobów alkoholowych weszli do dwóch mieszkań na terenie miasta. Przeszukali pomieszczenia w mieszkaniu przy ul. Miłej i Koszarowej należące go dwóch kobiet w wieku 56 i 57 lat. W czasie przeszukania funkcjonariusze znaleźli ok. 30 litrów spirytusu bez wymaganej przepisami akcyzy. Zabezpieczone wyroby zostaną przekazane do Urzędu Celnego w Radomiu.
Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>
Dzielnicowi zabezpieczyli nielegalny towar
Policjanci z KP I na podstawie uzyskanych informacji dotyczących nielegalnie działających miejsc, gdzie sprzedawane są wyroby bez akcyzy, zabezpieczyli spirytus bez wymaganej przepisami akcyzy.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Strefa Komfortu 2026. Radomska Elektrownia zaprasza na kino plenerowe
Legia Warszawa kontra Radomiak. Tylko na trybunach to będzie Mecz Przyjaźni
Największa w Polsce, radomska pielgrzymka na Jasną Górę dotarła do celu [FOTO]
Bezpieczny przejazd rowerowy. Rekordzista miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie
Rossmann wspiera budowę szkoły w Tigraju