Sobota 2 grudnia
Balbiny, Pauliny, Rafała
RADOM aktualna pogoda

Dodatkowe wsparcie dla NGO

dm, UM Radom 2022-12-09 13:36:00

Centrum Organizacji Pozarządowych uruchamia dodatkowe, bezpłatne wsparcie dla trzeciego sektora. Proponuje udział w spotkaniach ze specjalistami, którzy pomogą w prowadzonych przez organizacje działaniach. Zaprasza na konsultacje i warsztaty: prawne, księgowe, prawidłowego wypełniania ofert i kontroli zadań publicznych, bezpieczeństwa w sieci, poszukiwania środków na działania, innowacji w działaniach czy zajęcia z języka angielskiego.

- Koniec roku to zawsze czas bardzo intensywnej pracy dla organizacji pozarządowych. Stąd pomysł, aby właśnie teraz zaprosić do udziału w warsztatach. Ich tematyka jest dostosowana do potrzeb jakie zgłaszały same stowarzyszenia. Jesteśmy też otwarci na kolejne propozycje tematów warsztatów ze specjalistami - mówi wiceprezydent Mateusz Tyczyński.

Zapisy prowadzi Centrum Organizacji Pozarządowych pod nr tel. 48 36 20 492 oraz e-mail - cop@umradom.pl. Terminy zostaną ustalone w zależności od liczby chętnych.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych