Przed godziną 18, jadący od Przytyka w kierunku Starej Błotnicy seat toledo, który prowadził 24-latek, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem marki vw golf, który prowadził 25-letni mężczyzna. Kierowcy obu pojazdów z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci prowadzą postępowanie, które wyjaśni wszystkie okoliczności tego zdarzenia.
Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>
Czołowe zderzenie dwóch pojazdów. Kierowcy w szpitalu
Wczoraj w miejscowości Kaszewska Wola doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w wyniku którego kierowcy obu aut trafili do szpitala.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Fala upałów w Radomiu - nigdy nie zostawiaj dzieci i zwierząt w samochodzie!
Family Drift w Jedlińsku po raz XI. Akcja charytatywna - Jedziemy dla Dominika [FOTO]
Ruszyła akcja mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego „Bezpieczny Autokar - wakacje 2026”
Rozpoczęły się wakacje. MOSiR przedstawił harmonogram Akcji Lato
Broń przedstawiła plan sparingów. Klub masowo opuszczają zawodnicy