Piątek 1 grudnia
Natalii, Blanki, Eligiusza
RADOM aktualna pogoda

Bójka na pokładzie samolotu z Radomia do Paryża

dm, onet.pl, TVN24 2023-10-02 14:34:00

Jak relacjonował jeden ze świadków zdarzenia, podczas rejsu z lotniska Warszawa-Radom do Paryża na pokładzie doszło do awantury między pasażerami. Wymiana zdań przerodziła się w bójkę, a po wylądowaniu agresywni podróżni musieli opuścić pokład w towarzystwie policji.

O zdarzeniu poinformował portal TVN24. Do sprzeczki doszło na pokładzie samolotu PLL LOT lecącego z lotniska Warszawa-Radom do Paryża, ponieważ trzech podróżnych zachowywało się głośno, co zirytowało niektórych pasażerów.

Po licznych zgłoszeniach współpasażerów, członkowie załogi samolotu interweniowali. Padły liczne wyzwiska w ich stronę, a w szczególności jednego ze stewardów. Następnie ci sami pasażerowie pokłócili się między sobą i zaczęli wyzywać. Słyszał ich cały samolot - relacjonował świadek zdarzenia dla TVN24.

Po wylądowaniu do awantury miały się włączyć kolejne dwie osoby, którym nie spodobało się, że załoga postanowiła wezwać policję. Pasażerowie kierowali wyzwiska w stronę personelu pokładowego. - Nam, jako pasażerom było po prostu wstyd. Ci sami ludzie zaczęli podnosić głos również do obsługi lotniska, doszło do szarpaniny między nimi - dodał świadek.

Redakcja TVN24 skontaktowała się z Krzysztofem Moczulskim, rzecznikiem prasowym PLL LOT, który potwierdził, że incydent miał miejsce w piątek podczas lotu o numerze LO2201. - W trakcie rejsu z lotniska Warszawa-Radom do Paryża doszło do awantury i bójki pomiędzy pięcioma pasażerami tego lotu. Wszyscy uczestnicy tego zajścia opuścili pokład w asyście policji - wyjawił.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych