W przypadku, gdyby pasażerowie zaobserwowali ewentualne następne problemy z działaniem urządzeń, proszone są przez MZDiK o szczegółowe opisanie tego i przesłanie e-maila pod adres Działu Taryfowo-Biletowego - reklamacje.karta@mzdik.pl.
Biletomaty w Radomiu już działają
Wszystkie biletomaty przy przystankach autobusowych w Radomiu zostały ponownie uruchomione. Usterka, która niedawno spowodowała problemy z ich funkcjonowaniem, została już usunięta przez producenta urządzeń - firmę Mera-Systemy z Grodziska Mazowieckiego. Do biletomatów została wgrana nowa wersja oprogramowania.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Rozpoczęły się wakacje. MOSiR przedstawił harmonogram Akcji Lato
Broń przedstawiła plan sparingów. Klub masowo opuszczają zawodnicy
Radomianie koncertowo rozpoczęli wakacje! Lato z Radiem i Telewizją Polską na Borkach [FOTO]
Lato z Radiem i Telewizją Polską zawitało do Radomia. Mnóstwo atrakcji dla mieszkańców [FOTO]
Radomiak dokonał czwartego transferu. To melodia przyszłości, na którą klub stawia